Odcinek 8. (24.10.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).
ODPOWIEDZ

Kto według Ciebie odpadnie w 8-mym odcinku "Tańca z Gwiazdami"?

Andrzej Gołota
5
10%
Maria Niklińska
3
6%
Paweł Staliński
22
45%
Monika Pyrek
2
4%
Dorota Zawadzka
15
31%
Patrycja Kazadi
0
Brak głosów
Edyta Górniak
2
4%
 
Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: sexuality »

W ostatnim tygodniu z programu "Taniec z gwiazdami" odpadł Andrzej Młynarczyk i Blanka Winiarska (przeczytaj artykuł "Takiego odcinka TzG jeszcze nie było")

Na parkiecie zostało już tylko siedem par: Która z nich wypadnie najsłabiej?

Tym razem gwiazdy zatańczą w rytm najsłynniejszych piosenek ze światowych hitów filmowych o miłości.

Na parkiecie zobaczymy również słynnych na całym świecie Mistrzów Świata Par Zawodowych w tańcach latynoamerykańskich – Michała Malitowskiego i Joannę Leunis. Nie zabraknie grupy Volt Agustina Egurroli.

Oglądajcie "Taniec z gwiazdami" w niedzielę o godz. 20 w TVN!
Ciekawa jestem do jakiego utworu zatańczy Edyta z Jankiem. Może coś z Dirty Dancing :hellobaby:

Zapraszam do głosowania w sondzie, ostatnio większość z osób z forum trafnie przewidziała, kto odpadnie z programu :)
Awatar użytkownika
mgiełka
Sit down
Sit down
Posty: 95
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:37
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: mgiełka »

Czuję, że Edyta zatańczy dziś rumbę, na to czekałam... Mam nadzieje, że pokaże w tym tańcu wszystko... Liczę na 4 dziesiątki :) Z drugiej strony troche znudziło mnie już pląsanie Edyty w tym programie....
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Emila555 »

mgiełka pisze:Czuję, że Edyta zatańczy dziś rumbę, na to czekałam...
Mam takie same przeczucia :) Jak będzie rumba to z pewnością będzie 40 w notach jurorów :D ale poczekamy, zobaczymy :wink2:
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: sexuality »

mgiełka pisze:Czuję, że Edyta zatańczy dziś rumbę, na to czekałam... Mam nadzieje, że pokaże w tym tańcu wszystko... Liczę na 4 dziesiątki :) Z drugiej strony troche znudziło mnie już pląsanie Edyty w tym programie....
Zgadzam się . Ostatnie 2 tańce Edyty mnie nie powaliły, powiem szczerze były wręcz nudne. Mam nadzieję, ze po ostatnim odcinku Edyta wzięła się do roboty i tanecznie powali publiczność na kolana. Z dotychczasowych jej tańców najbardziej podobało mi się tango (do wspaniałej piosenki z Moulin Rouge) i walc. Jeśli zatańczy dziś rumbę, to można spodziewać się lepszych not. Edyta w szybkich tańcach nie wypada za dobrze. Czasami mam wrażenie oglądając na YT jej tańce, że nie jest przyzwyczajona tańczyć na wysokich obcasach, przez co wypada kilka razy z rytmu... To na razie tyle ode mnie. Życzę jej powodzenia, jeśli przygotuje coś fajnego na mojego sms'a może liczyć.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: fanusia_anka »

Ja mam dziś zamiar wiecej esek wysłać, ale obawiam się że to i tak nic nie da. Ale chciała bym żeby jeszcze tańczyła. Ja myślę że dziś Rumba albo Walc.
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Martynkaa »

Rumbaaa ! Było by świetnie ! :hellobaby:
Jestem baardzo ciekawa dzisiejszego odcinka ! :D
Edi do boju ! :kon:

:wub:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: pijej1 »

Dlaczego tak wielu z nas obstawia że dziś z programu odpadnie Paweł Staliński? 8P
Awatar użytkownika
Edzia-moja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 231
Rejestracja: 16 lip 2010, 21:58
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: z daleka

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Edzia-moja »

pijej1 pisze:Dlaczego tak wielu z nas obstawia że dziś z programu odpadnie Paweł Staliński? 8P
Ja też na niego stawiam :)
Choć może i SUPERNIANIA odpadnie ...
Pożyjemy zobaczymy ... ;p
Kamil23
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 05 cze 2010, 14:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Kamil23 »

Ja też na Stalińskiego. Dlaczego?
Bo jak dla mnie to żadna gwiazda, więc i tak już długo tutaj siedzi. Tańczy może i ok, ale w tym programie to sprawa drugorzędna. Jak to mówi Niania to ma być rozrywka a nie religia:D
no.
;p
Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

Mi się wydaje, że odpadnie Super Niania chociaż chciałabym żeby została, ma dużo głosów od widzów ale mało od jury.
Tak jak wy chciałabym żeby Edyta dziś zatańczyła rumbę albo walca, chociaż bardziej ciekawi mnie rumba. :hellobaby: Przekonamy się wieczorem. :D
Trzymam kciuki za Edi !! :wub:
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: angela2311 »

Ja tam uważam że chyba jeszcze w tym odcinku nie odpadnie Staliński (choć ja bym tego chciała, gdyż jak to ktoś wcześniej napisał nie jest żadną gwiazdą), ale on ma dużo głosów od jurorów i myślę że to mu pomoże...
Come on Edi! :D
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: milencia1992-mk »

SuperNiania tańczy Walca... to może zostanie... ;)
Moim zdaniem czas by program pożegnał Gołota, jest taki irytujący ... ;|
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: perła6 »

Szczerze mówiąc wolałabym żeby Edyta tańczyła walca. Ona po prostu lepiej wypada w tańcach standardowych. ! Jest za wysoka do łaciny, nie jest aż tak bardzo żywiołowa... Wiem, bo sama tańczę. Tango i wiedeński była brawurowe. Natomiat salsa mnie nie powaliła. Było za sztywno, Edyta nie dała się ponieśc muzyce. Ale choreografia byla ciekawa, trzeba przyznać. Chciałbym żeby odpadł ten pajac Gołota , chociaż to chyba niemożliwe, albo Super Niania. A Staliński jest w tym programie tylko dzięki mamie. !
Awatar użytkownika
Edzia-moja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 231
Rejestracja: 16 lip 2010, 21:58
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: z daleka

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Edzia-moja »

perła6 pisze: Chciałbym żeby odpadł ten pajac Gołota , chociaż to chyba niemożliwe, albo Super Niania. A Staliński jest w tym programie tylko dzięki mamie. !
Jeśli kogoś nie lubisz nie musisz go nazywać pajacem - to po pierwsze. :!:
Ale myślę, że on nie odpoadnie ;D
Ja bardzo bym chciała, żeby D.Zawadzka została, bo fajną atmosferę wprowadza :) :hellobaby:
Ale Staliński jest dzięki mamie, to fakt. Ale jury też daje mu dość spore noty. 8)
No ale.
Dowiemy się o 22 ;P

Ale co do tańca - również chcę, aby Edii zatańczyła rumbę. :edi:
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: fanusia_anka »

Pary zatańczą kolejno:

Para nr 3 – Paweł Staliński i Izabella Janachowska - walc angielski, "I Will Always Love You" Dolly Parton z filmu „Bodyguard”

Para nr 6 – Monika Pyrek i Robert Rowiński – rumba, "Where Do I Begin Love Story" Carl Sigman/Francis Lai

Para nr 10 – Dorota Zawadzka i Cezary Olszewski – walc wiedeński, "When A Man Loves A Woman" Andrew Wright/Calvin Lewis z filmu o tym samym tytule “Kiedy mężczyzna kocha kobietę”

Para nr 1 – Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno – rumba, "When You Say Nothing At All" Don Schlitz/Paul Overstreet z filmu “Nothing Hill”

Para nr 14 – Edyta Górniak i Jan Kliment – walc angielski, "In The Arms Of An Angel" Sarah McLachlan z filmu “Miasto aniołów”

Para nr 12 – Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki – cha-cha, "Pretty Woman" Bill Dees/Roy Orbison

Para nr 2 – Maria Niklińska i Tomasz Barański – tango, "Upiór w operze" Andrew Lloyd Webber/Charles Hart/Richard Stilgoe

Gośćmi specjalnymi w tym odcinku będą mistrzowie świata w tańcach latynoamerykańskich: Joanna Leunis i Michał Malitowski.
ODPOWIEDZ